Dergiler Satış ve Pazarlama Bölümü, değişik periyotlarda yayınlanan yaklaşık 350 derginin planlama, analiz ve pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. Okurların talep ettiği yayının doğru yerde ve doğru adetlerde okuyucusuyla buluşmasını şirketimiz bünyesindeki dergi grubumuz sağlamaktadır. Türkiye genelinde dağıtılan dergi çeşidinde Satış Pazar payının % 35’lik dilimi, Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş.’ye aittir. Bu oran her geçen gün aramıza katılan yeni yayınlar ile hızla artmaktadır.

Dergi Satış Pazarlama ekibi, Yayınevleri ile merkez ve bölgeler arasındaki bilgi ve iş akışını sağlamaktadır. Her ay yaklaşık 2.000.000 adet ürün planlamaktadır. Tiraj planlama, ön çalışma, raporlama, tanzim&teşhir, transfer işlemleri ve penatrasyonu sağlamak yine merkez dergi satış ve pazarlama ekibinin Bölge Müdürlükleri ile ortak gerçekleştirdiği çalışmalar ile sağlanmaktadır.

Dergiler Satış ve Pazarlama Bölümü, Para, Şamdan Plus, Bebeğim ve Biz, Cosmopolitan, Esquire, Forbes, Harper’s Bazaar, Home Art, House Beautiful, Otohaber, Lacivert, Sofra, Doğuş Grubu dergileri; National Geographic, National Kids, Vogue, GQ , Robb Report, Group Medya dergileri; Marie Claire Türkiye, Marie Claire Maison Türkiye, Men’s Health, Women’s Health, Dıscovery Channel Magazine,Turk Medya Grubu dergileri; Alem, Platin ve Tübitak Yayınları; Bilim Teknik, Bilim Çocuk, Meraklı Minik ayrıca Panini Grubuna ait lisanslı dergileri, albüm ve çıkartmaları, ayrıca ALL, ALL DECOR; L’Officiel, #Tarih, Magma ve daha birçok yayının dağıtımı ile sektördeki pazar payını kısa sürede arttırmıştır.

 
  Copyright Turkuvaz Dağıtım Pazarlama 2008 ©  |  + 90 216 585 90 00 tdp@tdp.com.tr