Dergiler Satış ve Pazarlama Bölümü, değişik periyotlarda yayınlanan yaklaşık 350 derginin planlama, analiz ve pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. Okurların talep ettiği yayının doğru yerde ve doğru adetlerde okuyucusuyla buluşmasını şirketimiz bünyesindeki dergi grubumuz sağlamaktadır. Türkiye genelinde dağıtılan dergi çeşidinde Satış Pazar payının % 40’lık' dilimi, Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş.’ye aittir. Bu oran her geçen gün aramıza katılan yeni yayınlar ile hızla artmaktadır.

Dergi Satış Pazarlama ekibi, Yayınevleri ile merkez ve bölgeler arasındaki bilgi ve iş akışını sağlamaktadır. Her ay yaklaşık 4.000.000 adet ürün planlamaktadır. Tiraj planlama, ön çalışma, raporlama, tanzim&teşhir, transfer işlemleri ve penatrasyonu sağlamak yine merkez dergi satış ve pazarlama ekibinin Bölge Müdürlükleri ile ortak gerçekleştirdiği çalışmalar ile sağlanmaktadır.

Dergiler Satış ve Pazarlama Bölümü, Yeni Aktüel, Para, Otohaber, Şamdan Plus, Auto Motor Sport, Bebeğim ve Biz, Cosmo Girl, Cosmopolitan, Esquire, Forbes, Harper’s Bazaar, Home Art, House Beautiful, Sinema, Sofra, Touch İstanbul, Doğuş Grubu dergileri; National Geographic, VOGUE, CNBC-e, National Kids, CNBC-e Business, Motor Boat Yachting, Robb Report, Turk Medya Grubu dergileri; Alem, Stuff, Four Four Two, Auto Car, Ciner Grubu dergileri; Marie Claire Türkiye, Marie Claire Maison Türkiye, Süper ve Tübitak Yayınları; Bilim Teknik, Bilim Çocuk, Meraklı Minik ayrıca Panini Grubuna ait lisanslı dergileri, albüm ve çıkartmaları, Dünya Grubu dergileri; Globus PC World, Globus Byte, Byte Plus , ayrıca ALL, ALL DECOR; T3, Parents, NBA, Men’s Health ve daha birçok yayının dağıtımı ile sektördeki pazar payını kısa sürede arttırmıştır.

 
  Copyright Turkuvaz Dağıtım Pazarlama 2008 ©  |  + 90 216 585 90 00 tdp@tdp.com.tr